Tel: +420 602 176 630
info@optikamaja.cz
optikamaja.cz
optikamaja.cz


Partneři
Optika Maja Praha

 • Optika Maja Praha

  poloha našich provozoven

  zobrazit mapuOptika Praha 3 - Vinohrady
  zobrazit mapuOptika Praha 9 Černý Most
  zobrazit mapuOptika Praha 7 Holešovice
 • Nejnovější


 • Nejste z Prahy? Navštivte e-shop ceska-optika.cz a zakupte brýle a kontaktní čočky online!

  Sluneční brýle

  Sluneční brýle jsou módním doplňkem a praktickým pomocníkem

  Sluneční brýle chrání váš zrak před přímým ostrým sluncem a před nebezpečným UV zářením.

  Sluneční brýle poskytují zraku také mechanickou ochranu před prachem, alergeny a pod. ať jste kdekoli ve městě, v přírodě, na pláži, při sportu nebo v autě. Zabarvené brýle jsou vhodné na nošení venku po celý rok, tedy v zimě i v létě

  Správně zvolené sluneční brýle znamenají dobře vidět a dobře vypadat, správnou sluneční a dioptrickou korekcí můžete předejít bolestem hlavy, slzení očí, pomůže proti vráskám kolem očí.

  nabízíme také sportovní brýle, polarizační brýleretro a wayfarer sluneční brýle

  značkové luxusní brýle

  značkové luxusní brýle Serengeti

  Dioptrické brýleBrýlové čočkyBrýle akce, sleva, novinkyOptika Maja – kontakt

  Špatně zvolené nekvalitní sluneční brýle jsou horší než žádné

  Noste sluneční brýle kvalitní a prověřené z oční optiky

  V očních optikách Maja v Praze je připraven široký sortiment kvalitních slunečních brýlí. V naší nabídce najdete sluneční brýle pro každý den i luxusní značkové sluneční brýle vysoké optické kvality (polarizační sluneční brýle, dioptrické sluneční brýle, sportovní dioptrické brýle). Nabízíme i designérské modní sluneční brýle světoznámých značek. Všechny značkové sluneční brýle jsou k dostání jako dámské, pánské a dětské sluneční brýle. S výběrem slunečních brýlí v oční optice vám poradí odborně vyškolený personál. Správně zvolené sluneční brýle by měly respektovat vaše rysy, módní trendy a zároveň korespondovat s účelem využití.

  značkové sluneční brýle Guess

  značkové sluneční brýle Guess

  Rádce s výběrem tvaru slunečních brýlí dle typu obličeje

  Klasické běžné sluneční brýle

  sluneční brýle pro nenáročné uživatele na občasné nošení

  Klasické sluneční brýle s UV filtrem jsou vhodné pouze pro příležitostné občasné nošení po celý rok. Nenáročný zákazník je využije ve městě i na běžné dovolené. Velké oblíbenosti se tyto sluneční brýle těší především díky svému často modernímu designu a nízké ceně. Do klasických slunečních brýlí není možné zabrousit dioptrické čočky. Jsou tedy vhodné pro lidi, kteří nepotřebují dioptrickou korekci. Sluneční brýle této kategorie nedoporučujeme pro dlouhodobé celodenní nošení, na sport či na řízení auta do náročných podmínek hor či k pobytu u vody.

  Sluneční stylové brýle značka garantuje kvalitu

  Značkové sluneční brýle optické kvality

  Gant značkové sluneční brýle

  Gant značkové sluneční brýle

  Sluneční brýle optické kvality zaujmou svým propracovaným designem, bohatými možnostmi využití a kvalitními materiály. Sluneční brýle jsou vhodné i pro zábrus dioptrických čoček tedy na sluneční brýle dioptrické . Na rozdíl od běžných slunečních brýlí jejich skla resp brýlové čočky splňují vysoké optické nároky a poskytují nerušený pohled bez deformací. Značkové sluneční brýle umožňují výměnu poškozených slunečních brýlových čoček a další drobné opravy a úpravy. Skla těchto slunečních brýlí jsou často tvrzená proti poškrábání, opatřená polarizačním filtrem, antireflexní vrstvou či naopak zrcadlovým povrchem. Sluneční brýle s polarizací neboli polarizační brýle oceníte zejména při sportu a řízení auta, v horském prostředí či u vody.. Polarizační filtr eliminuje odlesky a prohlubuje kontrast vidění. Zároveň neubírá na sytosti barev a propouští dostatek světla.

  Dětské sluneční brýle

  Dětské sluneční brýle

  Transitions SOLFX sluneční  brýle, brýle které se vám přizpůsobí

  Transitions SOLFX ideální sluneční polarizační brýle dioptrické i bez dioptrií, do auta i do přírody.

  Sháníte sluneční brýle do každého počasí nebo vás nebaví neustále střídat brýle sluneční a dioptrické? Můžete vyzkoušet Transitions SOLFX brýle, sluneční brýle, která se vám přizpůsobí nebo specializované Drivewear skla brýlové čočky pro řidiče.

  brýlové čočky skla Transitions vítězné Trio

  sluneční brýle Transitions, brýle které se vám přizpůsobí 

  Transitions brýle, brýle které se vám přizpůsobí, dioptrické i bez dioptrií nabídka platí i pro brýle pro řidiče DRIVEWEAR

  Objednejte a získejte přímo v Optika Maja Praha!

  Znáte stylové sluneční brýle Gant, Guess, Ray Ban ?

  Oakley, Rip Curl, Skechers, Nike, Puma, UVEX, No Fear

  Módní designérské luxusní sluneční brýle 

  V  naší oční optice můžete vybírat také z kvalitních slunečních brýlí z kolekcí světových značek a designérů. Rádi vám nabídneme luxusní sluneční brýle takových značek jakými  jsou Gant, Lacoste, Karl Lagerfeld, Davidoff ale také Esprit, Mexx a mnoho dalších. Designérské sluneční brýle přirozeně  odpovídají současným módním trendům a zároveň poskytují vysokou kvalitu a špičkovou ochranu před slunečním zářením.

  Sluneční brýle dle účelu použití

  sluneční brýle na sport, řízení auta, pobyt venku v prírodě nebo na pláži

  máme vhodné  sluneční brýle na kolo, track i golf určitě si vyberete

  Brýle sluneční (i dioptrické sluneční brýle) můžeme rozlišovat právě podle jejich užití. V minulosti se používaly především univerzální sluneční brýle, dnes je trend úplně opačný na významu nabývají především speciální sluneční brýle. Můžeme tedy mluvit o kategorii brýle na sport (sluneční sportovní brýle), brýle na řízení auta, brýle na hory a do přírody, rybářské brýle a pod. Samozřejmě lze uplatnit i profesní faktor tedy brýle pro řidiče, brýle ochranné … . Každé prostředí a aktivita má svá specifika a tyto specifika musí zohledňovat i správné sluneční brýle (dioptrické i bez dioptrií). Asi nejlepším řešením je nechat si zhotovit sluneční brýle na míru v oční optice.

  Všechny sluneční brýle, které nabízíme, splňují veškeré normy EU a poskytují 100% ochranu před ultrafialovým zářením 400 nm.

  Oční optika Praha není jen Fokus optik, Grand Optical, Eiffel optic,

  navštivte Optika Maja Praha – dlouholetá tradice, individuální přístup

  značkové luxusní brýle online na optika Maja online 

  Platné akce Optika Maja Praha – klikněte zde!

  další výhodné nákupy, slevy v Praze najdete zde!