Tel: +420 602 176 630
info@optikamaja.cz
optikamaja.cz
optikamaja.cz


Partneři
Optika Maja Praha

 • Optika Maja Praha

  poloha našich provozoven

  zobrazit mapuOptika Praha 3 - Vinohrady
  zobrazit mapuOptika Praha 9 Černý Most
  zobrazit mapuOptika Praha 7 Holešovice
 • Nejnovější


 • Nejste z Prahy? Navštivte e-shop ceska-optika.cz a zakupte brýle a kontaktní čočky online!

  Optika – doplňky

  Pouzdra na brýle, spreje na čištění skel

  proti zamlžení Optifog čočky a aktivátor

  pouzdra na brýle, nespoléhejte již při ochraně a čištění brýlí na kapsu a kapesník či tričko. Specializované prostředky na brýle je ochrání, čistící spreje na brýle vyčistí a vy ušetříte a zajistíte si delší životnost brýlí i stále ostrý pohled.

  Dioptrické brýleBrýlové čočkyBrýle akce, sleva, novinky, Optika Maja – kontakt

  Pouzdra na brýle

  pouzdro na brýle nepostradatelný společník vašich brýlí

  Pouzdro na brýle chrání brýle před poškozením a umožňuje tak jejich bezproblémové používání. Správné brýlové pouzdro je třeba zvolit podle daného typu brýlí. Sluneční brýle obecně vyžadují brýlové pouzdro větší a hlubší. Brýlová pouzdra na sportovní brýle musí kromě velikosti umožňovat i uložení dalších doplňků výměnných brýlových čoček a pod. I každé dioptrické brýle jsou jiné a to nejen plochou skel ale i výškou po složení brýlí. Pouzdro na brýle tak musí být v podstatě šito na míru daným brýlím.

  Čistící spreje na brýle, proti zamlžení, na antireflex

  přípravky a prostředky antifog proti zamlžení – Optifog brýlové čočky

   

  Optifog brýlová skla a čočky

  Optifog brýlová skla a čočky

  Brýlové čočky Crizal Forte, funkční a odolné brýlové čočky, které vám vydrží, dioptrické i bez dioptrií v ceně již od 1950kč/pár, akce je platná i na brýlové čočky Optifog cena v akci již za 2500kč/pár.

  Objednejte a získejte přímo v Optika Maja Praha!

  Nabízíme prověřené typy sprejů na čištění brýlí. Správný sprej na čištění brýlí je musí nejen vyčistit, ale hlavně nepoškodit jemné povrchové úpravy jako například antireflexní povrch brýlových čoček se superfóbní úpravou. Vybrané spreje nejen povrch brýlových čoček šetrně vyčistí ale dodají mu i další vlastnosti. Pořidte si čistící sprej na brýle s antistatickým účinkem, který brání usazování nečistot, nebo antifog sprej/gel bránících zamlžování povrchu brýlových čoček.

  Antifog gel proti zamlžování brýlí Optika Maja Praha

  Antifog gel proti zamlžení na brýle Optika Maja Praha

  Hadříky na čištění brýlí  z optického mikrovlákna

  Samozřejmě i hadřík na čištění musí splňovat  specifické požadavky, asi nejdůležitější je, aby hadřík na čištění brýlí neztrácel vlákna a byl antistatický. Samozřejmě hadřík nesmí povrch poškodit, ideální je použít na čištění brýlí hadřík z kvalitního, pro optické účely určeného,mikrovlákna. Kvalitní hadřík z mikrovlákna, má v porovnání s běžnou látkou, daleko lepší čistící vlastnosti.

  Servisní sady na brýle pro údržbu brýlí

  Servisní sada na brýle vám umožní  zcela svépomocnou údržbu brýlí včetně bezobroučkových vrtaných brýlí. Servisní sada na brýle vám tak umožní prodloužit životnost vašich brýlí a předejít jejich rozsáhlejšímu poškození z důvodu zanedbané údržby.

  Doplňky oční optika

  Naleznete u nás mnoho dalších rozmanitých doplňků pro brýle a optikuobecně. Namátkou lze uvést třeba šňůrky pro pro zavěšení brýlí na krk, sportovní nebo dětské pásky na brýle, sluneční klipy a předvěsy a pod.

  Oční optika Praha není jen Fokus optik, Grand Optical, Eiffel optic,

  navštivte Optika Maja Praha – dlouholetá tradice, individuální přístup

  luxusní spodní prádlo

  další výhodné nákupy, slevy v Praze najdete zde!slevy akce Praha

                                                       slevy akce Praha