Tel: +420 602 176 630
info@optikamaja.cz
optikamaja.cz
optikamaja.cz


Partneři
Optika Maja Praha

 • Optika Maja Praha

  poloha našich provozoven

  zobrazit mapuOptika Praha 3 - Vinohrady
  zobrazit mapuOptika Praha 9 Černý Most
  zobrazit mapuOptika Praha 7 Holešovice
 • Nejnovější


 • Nejste z Prahy? Navštivte e-shop ceska-optika.cz a zakupte brýle a kontaktní čočky online!

  Jak vybrat brýle?

  Jak vybrat ty správné dioptrické brýle ?

  Dioptrické brýle vybírejte v klidu a s rozvahou

  Před samotným výběrem dioptrických brýlí je samozřejmě důležité vědět, pro jakou věkovou skupinu brýle vybíráme. Zda se jedná o dětské brýle, stylové brýle pro dámu či pro muže, jakou máme oční vadu. Samozřejmě pro to jak vybrat správné brýle je důležitý také tvar a velikost obličeje pro brýle

  Zapamamatujte si !

  Dioptrické brýle jsou individuální pomůcka na míru pro každého z nás, proto je nelze půjčovat, půjčovat si, nebo koupit hotové.

  Dioptrické brýleBrýlové čočkyBrýle akce, sleva, novinkyOptika Maja -kontakt

  Podstatnou roli hraje skutečnost, zda jste krátkozrací či dalekozrací. Pokud máte oční vadu zvanou krátkozrakost, neboli vidíte špatně na dálku, budete s největší pravděpodobností potřebovat dioptrické brýle každý den. Lidé, kteří vidí špatně na blízko (dalekozrací), využijí brýle především při práci na počítači či na čtení, u obou kategorií jsou však brýle určeny pro celodenní nošení. Další častou vrozenou vadou zraku, která vyžaduje korekci brýlemi je astigmatismus, zde nezáleží na vzdálenosti, obraz je rozostřen celkově dle míry astigmatismu. Nošení dioptrických brýlí s astigmatickou korekcí sníží únavu a umožní pohodlnější práci či relax. Brýle s korekcí astigmatismu Vám opět umožní řídit auto i za horších světelných podmínek.

  stylové značkové dioptrické brýle

  stylové značkové dioptrické brýle

  Po 40 potřebuje dioptrické brýle již téměř každý. Samozřejmě většinou potřebě brýlí pár let vzdoruje, a bojuje s postupnou ztrátou schopnosti oka zaostřovat do blízka, tedy s nastupující časem získanou oční vadou presbyopie. Multifokální brýle tento problém odstraní a opět uvidíte do všech vzdáleností ostře. Multifokální brýle řeší nejen problém brýlí na čtení (presbyopii), ale mohou korigovat i vrozené oční vady krátkozrakost, dalekozrakost a astigmatismus.

  schéma pracovní multifokální brýle

  schéma pracovní multifokální brýle

  Dioptrické brýle a věk

  Dětské brýle dioptrické brýle – věk 3 – 12 let

  Pro děti v této kategorii nabízíme specializované dětské  brýlové obruby, které vyhoví jejich nárokům jak z pohledu barevnosti, tak i z pohledu technického provedení, s důrazem na bezpečnost a odolnost. Doporučíme Vám i speciální typy brýlových čoček, které jsou vhodné pro dětské zákazníky.

  Dioptrické brýle – věk 12 – 40 let

  Nenároční zákazníci u nás naleznou praktické funkční brýle v dostupné cenové hladině. Náročnějším zákazníkům nabídneme brýle zohledňující nejnovější módní trendy s použitím nejvyspělejších technologií. I pro tuto kategorii platí naše 100% garance nejnižší ceny brýlí.

  brýlové čočky skla Transitions vítězné Trio

  brýlové čočky skla Transitions vítězné Trio

  Dioptrické brýle – věk 40+ let

  Pro tuto kategorii začíná být klíčovým parametrem u brýlí vzdálenost, pro kterou budou brýle optimalizovány, tedy zda budou zpracovány brýle na čtení, pracovní vzdálenost, interiér-kancelář/domov, či do dálky např. řízení a pod. Situaci lze řešit několika jednoúčelovými brýlemi, nebo multifokálními brýlemi s použitím víceohniskových brýlových čoček. Technické provedení brýlových obrub bývá přizpůsobeno právě i pro užití multifokálních čoček tak, aby multifokální brýle byly 100% funkční.

  Oční optika Praha není jen Fokus optik, Grand Optical, Eiffel optic,

  navštivte Optika Maja Praha – dlouholetá tradice, individuální přístup

  značkové luxusní brýle online na optika Maja online

  kosmetika parfémy

  další výhodné nákupy, slevy v Praze najdete zde!slevy akce Praha

                                                       slevy akce Praha