Tel: +420 602 176 630
info@optikamaja.cz
optikamaja.cz
optikamaja.cz


Partneři
Optika Maja Praha

 • Optika Maja Praha

  poloha našich provozoven

  zobrazit mapuOptika Praha 3 - Vinohrady
  zobrazit mapuOptika Praha 9 Černý Most
  zobrazit mapuOptika Praha 7 Holešovice
 • Nejnovější


 • Nejste z Prahy? Navštivte e-shop ceska-optika.cz a zakupte brýle a kontaktní čočky online!

  Povrchové úpravy Crizal Forte a Optifog (SUN)

  Brýlové čočky skla Crizal Forte a Optifog (SUN)

  Crizal Forte, Optifog Hi-tech novinky v oční optice

  Crizal ForteUV a Optifog Sun  by Essilor, nové prémiové úpravy povrchů brýlových čoček, balíčky špičkových antireflexních úprav,zušlechtění a tvrzení povrchů brýlových skel fy. Essilor (France) s kvalitním UV filtrem a zesílenou ochranou před UV zářením díky speciálnímu filtru blokujícího UV záření včetně  odraženého, u běžných čoček, od jejich zadní plochy. Ochraňte si váš zrak a oči na maximum před nebezpečím UV a zvýšeným rizikem šedého zákalu.

  Brýlové čočky Crizal Forte, funkční a odolné brýlové čočky, které vám vydrží, cena od 1950 kč/pár, akce platná i na brýlové čočky Optifog cena v akci již za 2500kč/pár.

  Objednejte a získejte přímo v Optika Maja Praha!

  brýlové čočky Crizal ForteUV by Essilor

  brýlová skla Crizal ForteUV by Essilor

  Dioptrické brýleBrýlové čočkyBrýle akce, sleva, novinky, Optika Maja –  kontakt

  Brýlové čočky Crizal ForteUV a Optifog SUN

  Brýlová skla Essilor Crizal ForteUV

  mluvíme o poslední verzi balíčku úprav povrchů brýlových čoček Crizal Forte s extra tvrdým povrchem a špičkovým antireflexem tentokrát se  zesílenou UV ochrannu na úrovni SPF 25 používaného jako symbol kvality ochrany např. i u opalovacích krémů. Zušlechťovací balíček Crizal ForteUV  je nanášen na čiré brýlové čočky, ale také na samozabarvovací brýlová skla Transitions Crizal ForteUV.

  Crizal Forte UV brýlové čočky skla

  Crizal Forte UV brýlové čočky skla

  Brýlová skla čočky Essilor Optifog Sun

  Optifog Sun opět navazuje na úspěšný balíček zušlechtení proti zamlžování brýlových čoček a skel včetně špičkového antireflexního povrchu Optifog, tentokrát je ale určený pro zabarvené sluneční čočky a činí je tak extra odolné proti vlivům počasí a zamlžování, špičková ochrana před UV zářením SPF 50+ je samozřejmostí. Kromě již tradičních uživatelů Optifog Sun umožní využít unikátních vlastností Optifog i uživatelům tradičních slunečních brýlí pohybujícím se hlavně v přírodě a v oblastech s proměnlivým počasím a vysokou vhkostí.

  OPTIFOG VIDEO TRAILER ZDE!

  Optifog brýlová skla a čočky

  Optifog brýlová skla a čočky

  Nezáleží jestli chcete dioptrické brýle, brýle bez dioptríí nebo jen sluneční brýle. Rádi vám pomůžeme vám s výběrem brýlí, změříme vám zrak bez zbytečného čekání, poradíme stylové brýle vhodné pro váš typ obličejebrýle optimální pro požadovanou činnost tedy například brýle na čtení, brýle na dálku, pracovní brýle, ale i brýle na řízení, kina či brýle do posteleNabídneme vám brýlové čočky poslední generace vysoké optické kvality.Vaše  brýle seřídíme pokud bude třeba i opravíme.

  Platné akce Optika Maja Praha – klikněte zde

  Oční optika Praha není jen Fokus optik, Grand Optical, Eiffel optic,

  navštivte Optika Maja Praha – dlouholetá tradice, individuální přístup

  značkové brýle online na optika Maja online